Casus Yazılımlar

Dinleme Cihazlari
Gizli Kameralar
Hazır Casus Telefonlar
Kablosuz Kameralar
Kamera Sistemleri
Kayıt Sistemleri
Kisisel Savunma
Sinyal Kesici Jammer
Takip cihazları
Veri Kurtarma-Silme

İLETİŞİM (9.00-23.00)

GSM: 0.536.811.23.07

TEL: 0.232.279.21.36

Ana Sayfa Biz Kimiz İş Ortaklığı Şartname Gizlilik SSS İletişim SİPARİŞ

KAYIT ÖZELLİKLİ ALARM VE RADYOLU GİZLİ KAMERA

GK-321

PİYASADAKİ 24 SAAT KAYIT ÖZELLİKLİ DUVAR SAATİ,RADYO,ALARM GİBİ ÜRÜNLER SATILMAKTADIR ANCAK BU ÜRÜNLERİN İÇİNDEKİ KAMERA PİYASADA 45-60 TL 'YE SATIN ALABİLECEĞİNİZ ÇİKLET-SAKIZ TİPİ KAMERADIR.
BU ÜRÜN YÜKSEK KALİTEDE DİJİTAL KAMERA KAYDI VE SES KAYDI YAPMAKTADIR. BİRDE BU ÜRÜNÜ İNCELEYİNİZ..

950 TL

SİPARİŞ VER

 

KAYIT ÖZELLİKLİ ALARM VE RADYOLU GİZLİ KAMERA

PİYASADAKİ 24 SAAT KAYIT ÖZELLİKLİ DUVAR SAATİ,RADYO,ALARM GİBİ ÜRÜNLER SATILMAKTADIR ANCAK BU ÜRÜNLERİN İÇİNDEKİ KAMERA PİYASADA 45-60 TL 'YE SATIN ALABİLECEĞİNİZ ÇİKLET-SAKIZ TİPİ KAMERADIR.
BU ÜRÜN YÜKSEK KALİTEDE DİJİTAL KAMERA KAYDI VE SES KAYDI YAPMAKTADIR.

FİRMAMIZDA SATILAN GİZLİ KAYIT ÖZELLİKLİ CİHAZLARIN LÜTFEN TAM ÖZELLİKLERİNİ DİKKAT EDİNİZ.

Tüm özellikler tek bir cihazda toplandı,
Çocuk bakıcısı, çocuk odası, bebek odası, ev, ofis, büro ve benzeri ortamları izleme, takip etme ve kayıt altına alma söz konusu ise Kayıt Özellikli Alarmlı Radyo Gizli Kamera mükemmel sonuçlar verecektir.
Alarm saati ve radyo olarak tüm fonksiyonları çalışmaktadır.
 

KAYIT ÖZELLİKLİ ALARM VE RADYOLU GİZLİ KAMERA GENEL BİLGİLER:

Yeni üretilen ve gizli kameralar içinde en yüksek kalitede görüntü aktarabilen 92 derece geniş açılı CCD sesli, renkli, gece görüşlü kamera ile 720p HD kalitesinde kayıt yapabilen kayıt ünitesi alarm saatinin içine yerleştirilmiştir.
Kamera dışarıdan içi görünmeyen cam sayesinde fark edilmez. Hafıza ünitesi ise pil yuvasının altına gizlenmiştir.
Kayıt Özellikli Alarmlı Radyo Gizli Kamera, gizli sistemler içerisinde kullanımı en pratik ve güvenilir olan casus cihazdır.
Elektrik bağlantısına, kablosuz görüntü transferine, başka bir vericiye, harici depolama aygıtına ihtiyaç duymadan çalışabilir.
Enerjisini priz elektriğinden veya dahili şarjlı pilinden alır ve görüntüleri güvenli bir şekilde doğrudan kendi hafızasına kaydetmektedir.
Kablosuz yayın yapmadığı ve dış kaplama ışığı yansıtacağı için farklı modlarda tespit yapabilen kablosuz ve lazerli tespit cihazları tarafından tespit kesinlikle edilemez.
Dilediğiniz her yerde başka hiçbir ek cihaza, bağlantıya veya elektriğe ihtiyaç duymadan tek bir cihaz ile gizli kamera görüntüsü kaydetmek mümkündür.
Pil ile tek şarjda 1 hafta boyunca çalıştırabilirsiniz. Dilerseniz sürekli olarak elektriğe de bağlayabilirsiniz.
Gece görüş özelliği sayesinde sıfır karanlıkta dahi net görüntü kaydı yapılabilir.
Cihaz uzaktan kumandalıdır ve kumanda ile cihazın tüm fonksiyonlarını kontrol edebilirsiniz.


Kayıt Özellikli Alarmlı Radyo Gizli Kamera, 720p HD kalitesinde sesli ve renkli video kaydeder. Ayarlanabilir hareket algılama özelliği sayesinde sadece gerekli olduğu anlarda kayıt yapmaya başlar. Böylece hafızasında sadece hareket olan görüntüler yer alır, kapasiteden ve enerjiden tasarruf sağlar, daha uzun bir zaman dilimi içerisinde kayıt imkanı verir.
İsterseniz hareket algılama modunu kapatabilir, sürekli kayıt yapmasını da sağlayabilirsiniz. Kaydettiği video görüntülerine tarih ve saat damgası vurarak hangi görüntünün ne zaman çekildiğini belirlemenizi sağlar. Karışıklıkları giderir ve sağlıklı bir şekilde kayıt arşivi oluşturmanıza imkan verir. Beraberinde gelen 2 GB'lık SD Karta 10 saat sürekli video kaydı yapabilirsiniz. 32 GB SD kart desteği mevcuttur. Yüksek hafıza kartı desteği ve hareket algılama modları sayesinde ortam hareketliliğine bağlı olarak aylarca kayıt yapmak mümkündür.

KAYIT ÖZELLİKLİ ALARM VE RADYOLU GİZLİ KAMERADA RESİM ÇEKME:
Ayrıca belirleyeceğiniz zaman aralığında (1-3 saniye) otomatik olarak sadece resim çekebilirsiniz.
Her saniyede bir resim, iki saniyede bir resim veya üç saniyede bir resim şeklinde ortamı fotoğraflamanız da mümkündür.

KAYIT ÖZELLİKLİ ALARM VE RADYOLU GİZLİ KAMERADA GÖRÜNTÜLERİ İZLEME:
Alınan görüntüler Mpeg4 formatında doğrudan SD karta kaydedilir ve dilediğiniz an kaydedilen görüntüleri cihazla birlikte gelen kart okuyucu sayesinde bilgisayarınızda izleyebilir ve kaydettiklerinizi bilgisayarınıza aktarabilirsiniz.
Bilgisayarınız için başka hiçbir programa gerek yoktur.
Windows Media Player veya diğer görüntü oynatıcı programlarla izleyebilirsiniz. Ayrıca cihazı doğrudan televizyona bağlayarak tutulan kayıtları televizyonunuzda isterseniz birebir normal hızında isterseniz hızlı oynatma özelliği ile 4 kat hızlı biçimde daha kısa sürede izleyebilirsiniz ve görüntüleri TV'den canlı olarak da izleyebilirsiniz.
Kayıtlı görüntüler büyük ekranlı LCD, Plazma televizyonlarda dahi netliğini kaybetmeden 720p yüksek çözünürlükle Dijital TV netliğindedir.

KAYIT ÖZELLİKLİ ALARM VE RADYOLU GİZLİ KAMERA SİSTEM ÖZELLİKLERİ:
Video sistemi: PAL / NTSC
Saat ve Tarih Damgası
Video Formatı: MPEG-4
Saniyedeki Görüntü Hızı: VIDEO 12fps/30fps (Real Time); JPG 1 Frame @ 3 Saniye
Video Kayıt Modları: Manuel / Hareket Algılamalı
Video Kayıt Süresi: 96 saate kadar kesintisiz video kaydı (Ayrıca hareket algılama modun da ortam hareketliliğine bağlı olarak haftalarca, aylarca kayıt yapmak mümkündür) Fotoğraf Kapasitesi: 100.000 - 10.000.000 adet (3 Saniye modunda 10 - 1000 saat)
Oynatma Hızı: 1x, 2x, 4x
Resim Büyüklüğü: 640 x 480 : 30fps realtime
Hafıza: 2 GB SD Kart (32 GB'a kadar yükseltilebilir)
Güç: Dahili şarjlı batarya veya adaptör
Paket İçeriği:
Alarm Saati Gizli Video Kayıt Cihazı
Uzaktan Kumanda
USB SD Kart Okuyucu
Kart Okuyucu için USB Uzatma Kablosu
2 GB (32 GB'a Kadar yükseltilebilir) SD Kart

Video Kablosu ve Kullanım Kılavuzu

Uzsoft (c) 2010 Bilişim ve Yazılım Hizmetleri Adres: Mithatpaşa Cad. 1173-C ÖZGÜR Plaza Kat:1 Daire:104 Üçkuyular-İzmir Tel/Faks:+90.232.279.21.36 Gsm: +90.536.811.23.07  e.mail: uzsoft@uzsoftnet.com