Casus Yazılımlar

Dinleme Cihazlari
Gizli Kameralar
Hazır Casus Telefonlar
Kablosuz Kameralar
Kamera Sistemleri
Kayıt Sistemleri
Kisisel Savunma
Sinyal Kesici Jammer
Takip cihazları
Veri Kurtarma-Silme
Diğer Ürünler

İLETİŞİM (9.00-23.00)

GSM: 0.536.811.23.07

TEL: 0.232.279.21.36

Ana Sayfa Biz Kimiz İş Ortaklığı Şartname Gizlilik SSS İletişim SİPARİŞ

Mikrokameralar.com (UZSOFT BİLİŞİM)

Garanti  İade ve Kullanım Sözleşmesi

 

Mikrokameralar.com (UZSOFT BİLİŞİM)'den aldığınız her ürün aşağıdaki şartlar dahilinde ithalatçı firmanın garantisi altındadır.

Geri alma garantili satmış olduğumuz ürünlerde, üründe herhangi bir zarar varsa ( kırılma veya çizilme gibi hatalı  kullanım vb. ) gibi hasarlarda ürün iadesi geri alınamaz. Sipariş verip ödemenizi yapsanız bile vazgeçmek isterseniz ürünü 7 gün içerisinde geri iade edebilirsiniz. Almış olduğunuz ürününün kargo  ambalajını açmadan, tahrip etmeden, bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numaranızı da içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade edebilirsiniz.

Teslim aldığınız ürün Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vb. gibi şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. Üründe herhangi bir zarar varsa ( kırılma çizilme vb. ) kargo firmasına tutanak tutturmak suretiyle ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu hatırlatırız.

Ürünün arızalı çıkması durumunda aynı şartlarda ürünü en geç teslim aldıktan bir gün sonra bize iade edebilirsiniz. Kasıtlı olduğu veya kullanıcı hatası tespit edilen durumlarda ürün iadesi yapılmaz. Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybını tazminle yükümlüdür. Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden vazgeçmesi halinde, iade edilen ürün tarafımıza ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli Kargo masrafları ve diğer giderler düşüldükten sonra iade edilir.

Not: Verici tespiti cihazları, dinleme cihazları ,gizli ve telsiz kamera çeşitleri, elektronik cihazlar ve benzeri kişisel savunma cihazlarında  iade şartları geçerli değildir. KESİNLİKLE GERİ İADE ALINMAZ. Bu ürünlerin garantisi mevcut değildir. (Kişiye özel kullanım ve sipariş üzerine yapıldığı için ). Ürünlerin hatalı kullanılışı sonucu doğabilecek zararlardan mikrokameralar.com (UZSOFT BİLİŞİM) sorumlu tutulamaz. Toptan satışlarda arızalı ürün harici geri iade alınmaz. Ürünlerimiz nakit satılmaktadır, ödeme yapılmayan hiç bir ürün gönderilmez. Tüm işlemler için kargo ücretleri müşteriye aittir. Fiyatlar KDV hariç olarak satılmaktadır. Bazı ürünlerde teslim süresi 10-90 gündür. Yapılan alışverişlerde müşterilerimiz bu şartları kabul etmiş sayılacaktır.

Önemli not : Sitemizde satılan bazı ürünler Emniyet birimleri harici satılmamaktadır.
( Dinleme cihazları vb. ürünler ) Bu cihazlar özel imal edilmektedir.
Firmamızda satılan ürünler savunma amaçlıdır, 18 yaşından küçükler, bakıma muhtaç yaşlı insanları takip amaçlı kullanılabilir.

Cihazın kullanımı ile ilgili olarak ; uygunsuz kullanım hallerinde (tehdit, şantaj ve kişilik haklarına tecavüz yoluyla menfaat sağlamak gibi doğabilecek kanuni sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir. Bu tür uygulamalar ile üçüncü şahıslara yönelik kullanımların suç teşkil edebileceğini hatırlatırız. Bu tip uygulamalardan satıcı, satıcılar sorumlu tutulamazlar. Alıcı, siparişi ile birlikte bu şartları kabul etmiş sayılacaktır.
 

Uzsoft (c) 2010 Bilişim ve Yazılım Hizmetleri Adres: Mithatpaşa Cad. 1173-C ÖZGÜR Plaza Kat:1 Daire:104 Üçkuyular-İzmir Tel/Faks:+90.232.279.21.36 Gsm: +90.536.811.23.07  e.mail: uzsoft@uzsoftnet.com