Casus Yazılımlar

Dinleme Cihazlari
Gizli Kameralar
Hazır Casus Telefonlar
Kablosuz Kameralar
Kamera Sistemleri
Kayıt Sistemleri
Kisisel Savunma
Sinyal Kesici Jammer
Takip cihazları
Veri Kurtarma-Silme
Diğer Ürünler

İLETİŞİM (9.00-23.00)

GSM: 0.536.811.23.07

TEL: 0.232.279.21.36

Ana Sayfa Biz Kimiz İş Ortaklığı Şartname Gizlilik SSS İletişim SİPARİŞ

GİZLİLİK;

mikrokameralar.com (UZSOFT BİLİŞİM) ile alışveriş yapmak veya sadece bilgi almak için iletişim kuran herkes mikrokameralar.com (UZSOFT BİLİŞİM) müşterisi kabul edilir.

mikrokameralar.com (UZSOFT BİLİŞİM) Müşterisi olarak, kendinizi rahat hissedebilmeniz için, sizlere güvenli bir ortam sunmayı ilke olarak benimsiyoruz. Bu güvenli ortamda, kişisel bilgilerinizi istediğiniz ölçüde başkalarına açabilirsiniz. mikrokameralar.com (UZSOFT BİLİŞİM) müşterisi olarak, sahip olduğunuz gizlilik haklarınız aşağıdaki gibidir.

mikrokameralar.com (UZSOFT BİLİŞİM)'den yapacağınız her alışveriş UZSOFT BİLİŞİM güvencesi ve gizliliği içindedir.

Size ait olan isim, adres, telefon, banka hesabi bilgileri sadece mikrokameralar.com (UZSOFT BİLİŞİM) ile yapacağınız alışverişlerde kullanılır.
mikrokameralar.com (UZSOFT BİLİŞİM) müşterileri hakkındaki bu bilgileri bünyesinde saklı tutacaktır.
Bu bilgiler resmi durumlar ve sizin izniniz dışında kesinlikle 3. şahıslara, kurum ve kuruluşlara verilmez farklı amaçlar için kullanılmaz.
Bu bilgiler sadece mikrokameralar.com (UZSOFT BİLİŞİM) tarafından müşteri profili oluşturmak amacı ile kullanılabilir.

Yukarıdaki gizlilik ilkeleri sizin mikrokameralar.com (UZSOFT BİLİŞİM) çerçevesindeki bireysellik haklarınızı garanti altına almaktadır 

 

Uzsoft (c) 2010 Bilişim ve Yazılım Hizmetleri Adres: Mithatpaşa Cad. 1173-C ÖZGÜR Plaza Kat:1 Daire:104 Üçkuyular-İzmir Tel/Faks:+90.232.279.21.36 Gsm: +90.536.811.23.07  e.mail: uzsoft@uzsoftnet.com