Casus Yazılımlar

Dinleme Cihazlari
Gizli Kameralar
Hazır Casus Telefonlar
Kablosuz Kameralar
Kamera Sistemleri
Kayıt Sistemleri
Kisisel Savunma
Sinyal Kesici Jammer
Takip cihazları
Veri Kurtarma-Silme

İLETİŞİM (9.00-23.00)

GSM: 0.536.811.23.07

TEL: 0.232.279.21.36

Ana Sayfa Biz Kimiz İş Ortaklığı Şartname Gizlilik SSS İletişim SİPARİŞ

125 TL

SİPARİŞ VER

TELEFON DİLEME, KAYIT VE ARŞİVLEME SİSTEMİ

Telefon konuşmalarını bilgisayar ile otomatik kaydetmeye ve dinlemek için kullanılan sistemdir. Telefon kullanıldığında hemen kayıt başlar, telefon ahizesi kapatıldığında ise kayıt durur.

Piyasada 200 USD + KDV , Bizde  125 TL

KS-108

 
TELEFON DİLEME, KAYIT VE ARŞİVLEME SİSTEMİ

Telefon konuşmalarını bilgisayar ile otomatik kaydetmeye ve dinlemek için kullanılan sistemdir. Telefon kullanıldığında hemen kayıt başlar, telefon ahizesi kapatıldığında ise kayıt durur.


Telefon görüşmelerinin önem kazandığı yerlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.


TELEFON DİLEME, KAYIT VE ARŞİVLEME SİSTEMİ NE İŞE YARAR;


Ticari olarak yaptığınız görüşmelerdeki ihtilaf ve yanlış anlamaları ortadan kaldırmak amacı ve yanlış not alımlardan kaynaklanan zararlardan korunabilirsiniz. Personelinizin yaptığı gereksiz veya özel görüşmelerden tasarruf sağlarsınız.


TELEFON DİLEME, KAYIT VE ARŞİVLEME SİSTEMİ KULLANIM ALANLARI;

Hukuk Büroları, Sağlık Kuruluşları, Bankalar, Aracı Kurumlar, Finansal Kuruluşlar, Çağrı Merkezleri, Radyo Kanalları, Emniyet Müdürlükleri, Askeri birimler, Güvenlik Şirketleri, Acil Yardım Kuruluşları, kısacası  tüm  işletmeler.

TELEFON DİLEME, KAYIT VE ARŞİVLEME SİSTEMİ ÖZELLİKLERİ;

Telefon konuşmalarını otomatik kaydetmek ve dinlemek için kullanılan bir sistemdir. Özellikle alarm haber alma merkezlerinde telefon kaydı için başarıyla kullanılmaktadır. Sadece telefon kullanıldığında kayıt başlamakta ve telefon ahizesi kapatıldığında kayıt durmaktadır. Dinleme ve kayıt işlemi tamamen sessiz olarak gerçekleşmekte ve
telefon kaydı dışında ortamdaki sesleri kayıt için de kullanılabilmektedir. Konuşmalar, başlama-bitiş saatleri, tarihleri, süreleri ile beraber kayıt edilmektedir.
 

Cihazın çıkışı korumalıdır ve bilgisayardan beslenir, ayrıca pil gerektirmez. Windows ortamında çalışan esnek yazılımı ile birlikte sunulmaktadır.

TELEFON DİLEME, KAYIT VE ARŞİVLEME SİSTEMİNİN DİĞER ÖZELLİKLERİ;

Dilerseniz bilgisayar açıldığında program otomatik başlar, diğer programların çalışması etkilenmeden gizlice kayıt işlemi devam edecektir. Her telefon konuşmasının hangi hattan yapıldığı, saati, dakikası, tarihi ve süresi de kaydedilir ve listelenir.
Kayıtları istediğiniz zaman listeleyip, tarih - saate göre seçip kolayca ulaşabilirsiniz. Sadece yetkili kişinin dinleme yapabilmesi için şifre tanımlaması da mevcuttur. Dilerseniz kayıtların bilgisayarınızda fazla yer kaplamaması için, belirteceğiniz bir zamandan sonra otomatik silinmesini de sağlayabilirsiniz. Mesela her kayıt 1 ay saklanır, sonra otomatik silinir gibi.
Telefon hattındaki ses seviyesi az ise otomatik olarak yükseltilir. Örneğin karşı tarafın sesi az geliyorsa, normal olarak kaydedilir. Telefon hatlarında oluşan şebeke gürültüleri (50 Hz) yazılım tarafından düzeltilir yani kaydedilmez.
Aynı bilgisayar ile 6 adet telefon hattını aynı anda kayıt altına alabilirsiniz. 2 den fazla hattı kaydetmek isterseniz ilave ses kartı takmanız gerekmektedir. Mevcut 1 adet ses kartınızla çift hatlı cihaz kullanarak 2 adet telefon hattını kayıt altına alabilirsiniz. İsterseniz hatlardan bir veya birkaçı ortam dinleme ve kayıt sistemi olarak mikrofon sistemiyle de kullanılabilmektedir. Lütfen bunu sipariş sırasında belirtiniz. Hassas mikrofon sistemini kullanarak sadece ortamda ses olduğunda kayıt yapar, ortam sessiz olduğunda otomatik olarak durup VOR, Voice Operated Record özelliği sayesinde beklemeye başlayacaktır.
Opsiyonel gizli bir tuş kullanılarak odanızdaki konuşmaların sadece tuşa basıldığında kaydedilmesini de sağlayabilirsiniz. Önceden ayarlanmış belli zaman aralıklarında ses kaydı yapabilirsiniz. Mesela işyerinizdeki sesler belirli gün ve saatlerde kaydedilecek şekilde ayarlama yaparak kullanabilirsiniz.
Normal sıkıştırma oranında, her günde toplam 8 saat telefon kaydedildiğini farz edersek, sabit diskte 40 Gb alanda yaklaşık olarak 2 yıllık kayıt saklayabilirsiniz.Saniyede 2 kb yer harcamaktadır. Yanında verilen program tamamen Türkçe ve kolay anlatımlıdır.

Not : Çok hatlı sistemler için lütfen arayınız. 2-4-8-12-16-32 hatlı sistemlerimizde  vardır.


Çok hatlı sistemleri kullanan birçok yatırım, banka ve resmi kurum bulunmaktadır.

 

Uzsoft (c) 2010 Bilişim ve Yazılım Hizmetleri Adres: Mithatpaşa Cad. 1173-C ÖZGÜR Plaza Kat:1 Daire:104 Üçkuyular-İzmir Tel/Faks:+90.232.279.21.36 Gsm: +90.536.811.23.07  e.mail: uzsoft@uzsoftnet.com