Casus Yazılımlar

Dinleme Cihazlari
Gizli Kameralar
Hazır Casus Telefonlar
Kablosuz Kameralar
Kamera Sistemleri
Kayıt Sistemleri
Kisisel Savunma
Sinyal Kesici Jammer
Takip cihazları
Veri Kurtarma-Silme

İLETİŞİM (9.00-23.00)

GSM: 0.536.811.23.07

TEL: 0.232.279.21.36

Ana Sayfa Biz Kimiz İş Ortaklığı Şartname Gizlilik SSS İletişim SİPARİŞ

SİPARİŞ VER

PRO UHF BANDINDAN DİNLEME SİSTEMİ

istediğiniz ortamda kolay ve fark ettirmeden yerleştirilebilecek küçük boyutu sayesinde süper kalitede ve hassas bir şekilde dinleme yapma imkanı sağlar.
Ev ve işyerinizde güvenliğinizi sağlamak amacı ile kullanabileceğiniz
bu  dinleme sistemi ile daima güvende olacaksınız.

DC-438

2500 TL

 

 

PRO UHF BANDINDAN DİNLEME SİSTEMİ

Her yerde kullanılabilen ve kesinlikle dikkat çektirmeyecek profesyonel dinleme sistemidir.
UHF ses dinleme bandı sayesinde casus vericisinin bulunduğu odayı 2500 m (açık alanda)  uzaklığa kadar canlı dinleyebilmenizi sağlar. Askeri tipte profesyonel dinleme sistemidir.

İstediğiniz ortamda kolay ve fark ettirmeden yerleştirilebilecek küçük boyutu sayesinde süper kalitede ve hassas bir şekilde dinleme yapma imkanı sağlar.Ev ve işyerinizde güvenliğinizi sağlamak amacı ile kullanabileceğiniz bu  dinleme sistemi ile daima güvende olacaksınız.


Şüphelerinizi doğrulamada, evinizde bakıcınızın çocuğunuza olan davranışlarını izlemek amacıyla, işyerinizde personelinizi dinlemek,
kısacası dinleme gerektiren her durumda  kullanıma hazırdır.


Verici Kiti Özellikleri:
İsrail'den ithal kristal kontrollü PLL modülü sayesinde değişmeyen frekans stabilizasyonu sağlamaktadır.
Kararlı yayın özelliğini sağlayabilen yüksek kalitede RF transistorü bulunmaktadır.
Yayın frekansı ile kapalı ortamlarda  yüksek yayın menzili ortalama 500 Metredir.
SMD Teknolojisi ile mikro ölçülerdedir.
Yüksek frekans aralığına sahip kondansatör mikrofonu ve Mikrofon preamfisi nin getirdiği yüksek ses alış özelliği vardır.
SMD teknolojisinin getirdiği düşük enerji tüketimi sağlar.
Her yerde satılmakta olan 9Voltluk  pil standardı ile rahatlıkla kullanılır


Alıcı Ünitesi Özellikleri:
En teknolojik alıcı tuner'i sayesinde maksimum alanda en kaliteli yayın alış özelliği vardır.
Pratik ve Portatif cep tipi alıcı ölçüleri ile cebinizde, çantanızda kolaylıkla taşıyabilirsiniz.
AAA ince Kalem pil ile çalışma özelliği ile dış ortamdaki dinlemelerinizde pil ve şarj sorunu olmadan kullanabilirsiniz.
Alıcı cihaz ile dinleme yaparken aynı zamanda opsiyonel olarak kullanabileceğiniz bir ses kayıt cihazı ile kayıt yapma imkanı sağlamaktadır.

PLL (FAZ KİLİTLEMELİ DÖNGÜ) NEDİR?
Bir faz dedektörü, bir alçak geçiren filtre ve gerilim kontrollü osilatörden oluşan elektronik bir devredir.PLL’nin yaygın kullanım alanları arasında şunlar sayılabilir:
1-Bir referans sinyal frekansının katlarını üreten frekans sentezleyici (örneğin bir halk bandı (CB) biriminin taşıyıcı frekansı veya denizcilikte kullanılan radyo bandı biriminin çoklu kanalları, tek kristal kontrollü bir frekans ve bunun katları bir PLL kullanılarak elde edilebilir.)
2-Giriş sinyal frekansı ile PLL çıkış gerilimi arasında mükemmel bir doğrusallığa sahip FM demodülasyon devreleri
3-Frekans kaydırmalı anahtarlama (FSK) çalışmasında kullanılan sayısal veri iletimindeki taşıyıcı frekanslarının veya iki veri iletiminin demodülasyonu.
4-Modemler, telemetre alıcı ve vericileri, ton kod çözücülerini, genlik modülasyonu (AM) dedektörleri ve izleme filtreleri de dahil olmak üzere çok çeşitli uygulama alanları.
Vİ giriş sinyali ile VCO’dan elde edilen Vo bir faz karşılaştırıcıda karşılaştırılır ve bu işlemin sonunda bu iki sinyal arasındaki faz farkını gösteren bir çıkış gerilimi (Ve) üretilir.Bu gerilim daha sonra PLL’en çıkış gerilimi olarak alınabilen ve VCO frekansını modüle eden bir gerilim olarak kullanılabilen bir çıkış gerilimi (gerektiğinde yükseltilebilir) sağlayan bir alçak geçiren filtreye uygulanır.Devrenin kapalı döngü olarak çalışmasının nedeni, VCO frekansının giriş sinyal frekansına kilitlenmesidir.


TEMEL PLL ÇALIŞMASI NEDİR?
PLL devresinin temel çalışması, PLL’nin blok diyagramına göre açıklanabilir. İlk önce, döngü kilitlendiği zaman (giriş sinyali frekansı ile VOC’ nin frekansı aynıdır.)Faz kilitlemeli döngünün içindeki çeşitli devrelerin çalışmasını inceleyeceğiz. Giriş sinyal frekansı ile VCO’ dan karşılaştırma devresine gelen frekans aynı olduğu zaman çıkış olarak alınan Vd gerilimi, VCO’yu giriş sinyali ile kilitli tutmak için gereken değerdir.Ardından VCO, giriş frekansında sabit genlikli kare dalga sinyali üretir. En iyi çalışma, VCO merkez frekansının (fo), kendi doğrusal çalışma aralığının ortasındaki DC ön gerilim noktasına ayarlanmasıyla elde edilir.Yükselteç, filtre devresinin çıkışı olarak elde edilen DC geriliminin ayarlanmasını mümkün kılar. Döngü kilitli olduğu zaman, karşılaştırıcıya uygulanan iki sinyal, aynı fazda olmasa da aynı frekanstadır.Karşılaştırıcıya uygulanan iki sinyal arasındaki sabit faz farkı, VCO için sabit bir dc gerilimi oluşturur. Bu durumda giriş sinyali frekansındaki değişmeler, VCO’ ya uygulana dc geriliminin değişmesine neden olur. Yakalama ve kilitleme frekans aralığında DC gerilimi, VCO frekansını sürerek giriş frekansıyla eşitlenmesini sağlar.

Uzsoft (c) 2010 Bilişim ve Yazılım Hizmetleri Adres: Mithatpaşa Cad. 1173-C ÖZGÜR Plaza Kat:1 Daire:104 Üçkuyular-İzmir Tel/Faks:+90.232.279.21.36 Gsm: +90.536.811.23.07  e.mail: uzsoft@uzsoftnet.com