Casus Yazılımlar

Dinleme Cihazlari
Gizli Kameralar
Hazır Casus Telefonlar
Kablosuz Kameralar
Kamera Sistemleri
Kayıt Sistemleri
Kisisel Savunma
Sinyal Kesici Jammer
Takip cihazları
Veri Kurtarma-Silme

İLETİŞİM (9.00-23.00)

GSM: 0.536.811.23.07

TEL: 0.232.279.21.36

Ana Sayfa Biz Kimiz İş Ortaklığı Şartname Gizlilik SSS İletişim SİPARİŞ

PEÇETELİK GİZLİ KAMERA

GK-302

Gizli Video ve Ses kayıt Özellikli Peçetelik Gizli Kamera

950 TL

 

 

SİPARİŞ VER

 

PEÇETELİK GİZLİ KAMERA

PİYASADAKİ 24 SAAT KAYIT ÖZELLİKLİ DUVAR SAATİ,RADYO,ALARM GİBİ ÜRÜNLER SATILMAKTADIR ANCAK BU ÜRÜNLERİN İÇİNDEKİ KAMERA PİYASADA 45-60 TL 'YE SATIN ALABİLECEĞİNİZ ÇİKLET-SAKIZ TİPİ KAMERADIR.
BU ÜRÜN YÜKSEK KALİTEDE DİJİTAL KAMERA KAYDI VE SES KAYDI YAPMAKTADIR.

FİRMAMIZDA SATILAN GİZLİ KAYIT ÖZELLİKLİ CİHAZLARIN LÜTFEN TAM ÖZELLİKLERİNİ İNCELEYİNİZ

Tüm özellikleri tek bir cihazda topladık çocuk odası, bebek odası, ev, ofis, büro vb ortamları izleme, takip etme ve kayıt altına alma söz konusu ise Peçetelik Gizli Kameralı Kayıt Cihazından mükemmel sonuç alacaksınız. Normal bir peçetelik olarak kullanılabilir. İçinde peçete koyarak herhangi bir yere yerleştirebilirsiniz.

PEÇETELİK GİZLİ KAMERA GENEL BİLGİLERİ:
Yüksek kalitede görüntü alabileceğiniz 92 derece geniş açılı CCD sesli - renkli kamera, kayıt ünitesi peçeteliğin alt kısmına yerleştirilmiştir ve dışarıdan içi gözükmeyen özel kaplama sayesinde fark edilmesi imkansızdır.
Gizli izleme sistemleri içinde kullanımı en kolay ve güvenilir olan gizli cihazdır. Elektrik bağlantısına, kablosuz görüntü transferine, başka bir vericiye, harici depolama aygıtına da ihtiyaç duymaz. Enerjisini dahili şarjlı pilinden alır ve görüntüleri güvenli bir şekilde direkt kendi hafızasına kaydeder. Kablosuz yayın yapmadığı ve dış kaplama ışığı yansıtacağı için farklı şekillerde tespit yapabilen kablosuz ve lazerli tespit cihazları tarafından tespit edilemez.
Dilediğiniz her yerde başka hiçbir cihaza, bağlantıya veya priz elektriğine ihtiyaç duymadan tek bir cihaz ile gizli kamera görüntüsü elde edebilirsiniz. Pil ile tek şarjda 1 hafta boyunca çalıştırabilirsiniz. İsterseniz sürekli olarak elektriğe de bağlayabilirsiniz.
Gece görüş özelliği sayesinde sıfır karanlıkta dahi net görüntü kaydı yapabilirsiniz.
Uzaktan kumandalıdır ve kumanda ile cihazın tüm fonksiyonlarını kontrol edebilirsiniz.

PEÇETELİK GİZLİ KAMERA İLE GÖRÜNTÜLERİ KAYDETME:

Peçetelik Gizli Kamera ve Kayıt cihazı, sesli ve renkli video kaydeder. Ayarlanabilir hareket algılama sensoru sayesinde sadece hareket olduğu anlarda kayıt yapmaya başlar. Böylece hafızasında sadece hareket olan görüntüler yer alır, kapasiteden ve enerjiden tasarruf sağlar, daha uzun bir zaman dilimi içerisinde kayıt imkanı verir. Dilerseniz hareket algılama modu nu kapatabilir, sürekli kayıt yapmasını sağlayabilirsiniz.
Kaydettiği video görüntülerine tarih ve saat damgası vurarak hangi görüntünün ne zaman çekildiğini belirlemenizi sağlar. Karışıklıkları giderir ve sağlıklı bir şekilde kayıt arşivi oluşturmanızı sağlar.
Beraberinde gelen 2 GB'lık SD Karta 10 saat sürekli video kaydı yapabilir. 16 GB SD kart desteği de mevcuttur. Yüksek hafıza kartı desteği ve hareket algılama modları sayesinde ortam hareketliliğine bağlı olarak aylarca kayıt yapabilirsiniz.

PEÇETELİK GİZLİ KAMERA İLE RESİM ÇEKME:
Ayrıca belirleyeceğiniz zaman aralığında (1-3 saniye) otomatik olarak sadece resim çekebilir. Her saniyede bir resim, iki saniyede bir resim veya üç saniyede bir resim şeklinde ortamı fotoğraflayabilirsiniz.

PEÇETELİK GİZLİ KAMERA İLE GÖRÜNTÜLERİ İZLEME:
Alınan görüntüler Mpeg4 formatında doğrudan SD karta kaydedilir ve dilediğiniz an kaydedilen görüntüleri cihazla birlikte gelen kart okuyucu sayesinde bilgisayarınız da izleyebilir ve kaydettiğiniz görüntüleri bilgisayarınıza aktarabilirsiniz. Başka bir programa ihtiyaç duymaz. Windows Media Player veya diğer görüntü oynatıcı programlarla rahatlıkla seyredebilirsiniz. Cihazı doğrudan televizyona bağlayarak tutulan kayıtları televizyonunuzda seyredebilir ve ister birebir normal hızında isterseniz hızlı oynatma özelliği sayesinde 4 kat hızlı biçimde daha kısa sürede izleyebilirsiniz. Aynı zamanda görüntüleri TV'den canlı olarak da seyretmeniz mümkündür.

PEÇETELİK GİZLİ KAMERA SİSTEM ÖZELLİKLERİ:
Video sistemi: PAL / NTSC
Saat - Tarih Damgası
Video Formatı: MPEG-4
Saniyedeki Görüntü Hızı: VIDEO 12fps/30fps (Real Time); JPG 1 Frame @ 3 Saniye
Video Kayıt Modları: Manuel / Hareket Algılamalı
Video Kayıt Süresi: 96 saate kadar kesintisiz video kaydı (Ayrıca hareket algılama modunda ortam hareketliliğine bağlı olarak haftalarca, aylarca kayıt yapmak mümkündür)
Fotoğraf Kapasitesi: 100.000 - 10.000.000 adet (3 Saniye modunda 10 - 1000 saat)
Oynatma Hızı: 1x, 2x, 4x
Resim Büyüklüğü: 640 x 480: 12fps / 320 x 240 : 30fps realtime
Hafıza: 2 GB (16 GB'a kadar yükseltilebilir)
Güç: Dahili şarjlı batarya veya adaptör

PEÇETELİK GİZLİ KAMERA PAKET İÇERİĞİ:
Uzaktan Kumanda
2 adet Li-polymer batarya
Şarj Cihazı
Adaptör
2GB SD Kart
SD Kart Okuyucu
Kullanım Kılavuzu
 

Uzsoft (c) 2010 Bilişim ve Yazılım Hizmetleri Adres: Mithatpaşa Cad. 1173-C ÖZGÜR Plaza Kat:1 Daire:104 Üçkuyular-İzmir Tel/Faks:+90.232.279.21.36 Gsm: +90.536.811.23.07  e.mail: uzsoft@uzsoftnet.com