Casus Yazılımlar

Dinleme Cihazlari
Gizli Kameralar
Hazır Casus Telefonlar
Kablosuz Kameralar
Kamera Sistemleri
Kayıt Sistemleri
Kisisel Savunma
Sinyal Kesici Jammer
Takip cihazları
Veri Kurtarma-Silme

İLETİŞİM (9.00-23.00)

GSM: 0.536.811.23.07

TEL: 0.232.279.21.36

Ana Sayfa Biz Kimiz İş Ortaklığı Şartname Gizlilik SSS İletişim SİPARİŞ

KALEM DETEKTÖR

Kalem detektör.

Telefonum dinleniyor mu diye merak ediyorsanız bu ürün tam size göre!!!

Casus telefon,Böcek (Dinleme cihazı ) , Kablosuz gizli kamera vb yakalayıcı.

En uygun fiyat garantisi...

KSS-211

60 TL

SİPARİŞ VER

KALEM DETEKTÖR

GSM ve Sabit telefonların dinlenip dinlenmediğini öğrenmek artık çok kolay

Gizlilik içeren birçok yerde kişiler cep telefonlarını açık tutarak bilgi transferi yapabilmektedirler. İşte bu gibi ortamlarda size uyarı verecektir.
Günümüzde artık cep telefonları dinlenir hale gelmesi çok basitleşmiştir, piyasada satılan cep telefonu dinleme programları sayesinde  her cep telefonu dinlenilebilmektedir.
Kalem detektör sayesinde cep telefonunuz dinlenip dinlenmediğini basitçe öğrenebilirsiniz.

Ev telefonlarının içinde gizli dinleme cihazını da tespit edebilen bu Kalem dedektör, böcek tipi dinleme cihazlarının yerini de tespit edebilmektedir.

Çok önemli bir toplantıdasınız ve konuşmaların dışarı sızmasını istemiyorsunuz, ortamda dinleme cihazı olup olmadığını kalem dedektör size bildirecektir.

Her ortamda yanınızda taşıyabileceğiniz bu verici dedektorü ile çevrenizdeki gizli kameralar, ses vericileri, böcek tipi dinleme cihazı, cep telefonu ve benzeri dinleme-izleme gibi cihazların yayınını tespit edebilirsiniz. Cihazın kalem görüntüsü ile her ortamda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hafifliği ve tasarımı sayesinde her yerde yanınızda bulundurabilirsiniz. Dinlenme ve izlenme ihtimallerine karşı tam ve kesin korunma sağlayabilirsiniz.

Yakınınızda bu cihazlar çalıştığında kaleminiz sizi ışıkla ikaz vererek uyarmaktadır.Kalem dedektorle bu cihazları tarayarak dinleme yapılıp yapılmadığını öğrenebilir yerini de tespit edebilirsiniz.

 

KALEM DETEKTÖR NASIL ÇALIŞIR?
Casus cep telefonu avcısı tüm GSM telefon frekanslarını çok hızlı ve sürekli bir şekilde tarayarak kontrol altına alacaktır. Şüphe duyduğunuz cep telefonunu ürünü çalıştırdıktan sonra yakınına koyun. Telefonunuz vasıtasıyla bir başkası sizi dinlemeye başladığı anda casus cep telefonu avcısı ışıkla uyarı verir. Aynı yerde birkaç telefonunuz varsa hangisinin casus telefon olduğunu bu sinyal ile ortaya çıkaracaksınız. Böcek tipi dinleme cihazlarını bu kalemle bulmanız çok kolaydır. Casus cep telefonu avcısı pille çalıştırıldığından 24 saat boyunca sürekli açık tutabilirsiniz. Casus cep telefonu avcısını otomobilde de kullanabilirsiniz. Casus cep telefonu avcısı herhangi bir frekans yaymaz, insan sağlığına da zararlı değildir..

 

KALEM DETEKTÖR TEKNİK ÖZELLİKLERİ;

Tarama mesafesi : 1-50 metre
Tarama aralığı : 200 MHz ile 3 GHZ
Kolay kullanım tuşu
Çok renkli uyarı ışığı
Tükenmez kalem özelliği bulunmaktadır.
Boyutu : 5 1/2"
Güç : 2 - 3V DC, LR44 yassı pil
NOT: Verici cihazın çıkış gücüne göre bu uzaklık değişiklik gösterebilir.

Uzsoft (c) 2010 Bilişim ve Yazılım Hizmetleri Adres: Mithatpaşa Cad. 1173-C ÖZGÜR Plaza Kat:1 Daire:104 Üçkuyular-İzmir Tel/Faks:+90.232.279.21.36 Gsm: +90.536.811.23.07  e.mail: uzsoft@uzsoftnet.com