Casus Yazılımlar

Dinleme Cihazlari
Gizli Kameralar
Hazır Casus Telefonlar
Kablosuz Kameralar
Kamera Sistemleri
Kayıt Sistemleri
Kisisel Savunma
Sinyal Kesici Jammer
Takip cihazları
Veri Kurtarma-Silme

İLETİŞİM (9.00-23.00)

GSM: 0.536.811.23.07

TEL: 0.232.279.21.36

Ana Sayfa Biz Kimiz İş Ortaklığı Şartname Gizlilik SSS İletişim SİPARİŞ

CASUS TAKİP VE DİNLEME CİHAZI

Mikro mini gps/gsm/gprs sistemlerde çalışan aktif takip ve dinleme cihazıdır. Mikro mini gps takip cihazı ile hem gps hem gsm/gprs kullanımı sayesinde herhangi birini dünyanın her yerinde navigasyon google earth,megellan gibi haritalarını kullanarak
internet üzerinden izleyerek bulunduğu ortamı dinleyebilirsiniz. Bu ürün çok kapsamlı bir araştırma sonucu seçilmiştir ve  kategorisindeki en gelişmiş bir cihazdır.
 

KSS-322

1800 TL

SİPARİŞ VER

CASUS TAKİP VE DİNLEME CİHAZI

MÜKEMMEL BİR KİŞİSEL TAKİP CİHAZIDIR.
Uydudan anlık takip ve Haritadan yer belirleme Hızlı işlemcili navigasyon ,Mükemmel yer belirleme ve alarm seçenekleri ve Gizli dinleme seçenekleri bulunmaktadır.
GT 30 Internet üzerinden GPS/GPRS/SMS aracılığıyla gerçek zamanlı kişisel yada kurumsal izleme/takip sistemidir. Çalışanlarınızın, sevdiklerinizin ve her şeyinizin internet ortamında bulunan güncel haritalardan anlık olarak yerlerini ve hareket yönünü , hareket halindeyse anlık süratlerini öğrenebilirsiniz. Gerektiğinde GSM şebekesi üzerinden cihaza erişerek dinleme yapabilir ve acil müdahalede bulunabilirsiniz. Araç takip sistemlerinden farkı ise GT 30 kendi piliyle taşınabilir ve kişisel olarak güvenlik sağlamasıdır. Panik Butonu aktif edildiğinde ise hafızasındaki kayıtlı numaralar ile iletişime geçer. İster SMS isterseniz sesli olarak panik durumunu bildirir.

GSM MODÜLÜ TELEKOM KAYITLIDIR !!
RESMİ İTHAL EDİLEN ÜRÜNDÜR A 1 YIL İTHALATÇI FİRMA GARANTİSİ BULUNMAKTADIR.
TURKCELL - AVEA - VODAFONE VE  GSM ŞEBEKELERİ İLE ÇALIŞABİLİR, GSM MODÜLÜ İÇERDİĞİ
KİMLİK BİLGİLERİ V.S GEREK DUYMADAN;
 

CASUS TAKİP VE DİNLEME CİHAZI PAKET İÇERİĞİ;

1 ADET GPS+GSM+GPRS TRACKER CİHAZI

1 ADET 220 VOLT ŞARJ CİHAZI

1 ADET USB YAZILIM KABLOSU

1 ADET OTO ÇAKMAK ŞARJ CİHAZI

1 ADET PİL

KULLANIM KILAVUZU CD Sİ

KULLANIM KILAVUZU TÜRKÇE DİR.

 

CASUS TAKİP VE DİNLEME CİHAZI ÖZELLİKLERİ;

Gerçek zamanlı olması saniyeler içerisindeki hareket ve yer değişiklikleri izleyebilme ve takip edebilme olanağı sağlamaktadır.
 

CASUS TAKİP VE DİNLEME CİHAZI KULLANIM AMACI;

Kişi, araç, değerli eşya , Otistik yada alzheimer hastalarının takibinde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Bireysel ve kurumsal amaçlarla kullanılabilmektedir.
 

CASUS TAKİP VE DİNLEME CİHAZI KULLANIM VE KURULUM;

Kullanımı kolay ve hiçbir kurulum gerektirmemektedir. Takip Sistemi, Internet üzerinden yada WI-FI destekli cep telefonlarından izlenebilir. Maliyet, Benzerleriyle karsılaştırıldığından oldukça uygundur, cihaz ve SMS dışında ek bir maliyet getirmemektedir. Dinleme, İzlediğiniz, kişi, araç veya nesneyi istenildiği anda dinleyebilme imkânı sunmaktadır. Bilgilendirme, Sistem önceden belirlenebilecek durumlarda çağrı, SMS yada GPRS aracılığıyla takip eden kişi yada kurumları bilgilendirecektir. Güvenlik, metreyle ifade edilebilecek kadar küçük yanılma payıyla yer belirleyebilme özelliği yanında kapatılması yada engellenmesi durumunda alarm vererek uyarı yapabilmektedir. Pil Ömrü ve Şarj, Güçlü pili ve tasarruflu kullanımı ile kesintisiz veri aktarımı sağlamakta. Çalışma süresi SIMCARD şebekesine bağlı olarak değişmekle birlikte ortalama 60 saat olmaktadır.
 

Uzsoft (c) 2010 Bilişim ve Yazılım Hizmetleri Adres: Mithatpaşa Cad. 1173-C ÖZGÜR Plaza Kat:1 Daire:104 Üçkuyular-İzmir Tel/Faks:+90.232.279.21.36 Gsm: +90.536.811.23.07  e.mail: uzsoft@uzsoftnet.com