Casus Yazılımlar

Dinleme Cihazlari
Gizli Kameralar
Hazır Casus Telefonlar
Kablosuz Kameralar
Kamera Sistemleri
Kayıt Sistemleri
Kisisel Savunma
Sinyal Kesici Jammer
Takip cihazları
Veri Kurtarma-Silme

İLETİŞİM (9.00-23.00)

GSM: 0.536.811.23.07

TEL: 0.232.279.21.36

Ana Sayfa Biz Kimiz İş Ortaklığı Şartname Gizlilik SSS İletişim SİPARİŞ

     1450 TL

      SİPARİŞ VER

MİNİ TAKİP CİHAZI

Sim-data kartı veya normal sim karta ihtiyaç duymadan tüm
verileri içine depolamaktadır.Daha sonra bilgisayarınıza bağlayarak
cihazın takip ettiği yol GoogleEarth  , GoogleMaps yada
benzer uyumlu programlarla dünya üzerinde hangi istikamette hareket ettiği konusunda ve bekleme yaptıysa kaç dakika beklediği konularında ayrıntılı bilgi verir.

 

TC-324

 

MİNİ TAKİP CİHAZI

Sim-data kartı veya normal sim karta ihtiyaç duymadan tüm verileri içine depolamaktadır.Daha sonra bilgisayarınıza bağlayarak cihazın takip ettiği yol GoogleEarth  , GoogleMaps yada benzer uyumlu programlarla dünya üzerinde hangi istikamette hareket ettiği konusunda ve bekleme yaptıysa kaç dakika beklediği konularında ayrıntılı bilgi verir.

MÜKEMMEL BİR KİŞİSEL TAKİP CİHAZIDIR.. HEM DİNLEYİN HEM ANINDA İZLEYEBİLİRSİNİZ..

Uydudan anlık takip, Haritadan yer belirleme, Hızlı işlemci ile navigasyon özellikleri ile yer belirleme ve alarm seçenekleri, Gizli dinleme seçenekleri ile;

GT 30 Internet üzerinden GPS/GPRS/SMS aracılığıyla gerçek zamanlı kişisel yada kurumsal izleme sistemidir. Tüm çalışanlarınızın, sevdiklerinizin ve değerli eşyalarınızın internet ortamında bulunan güncel haritalardan anlık olarak konumlarını, hareket yönlerini, hareket halindeyse anlık hızını öğrenebilirsiniz. Gerektiğinde GSM şebekesi üzerinden cihaza ulaşarak ta dinleme yapabilir yada acil müdahalede bulunabilirsiniz. Araç takip sistemlerinden farkı GT 30 kendi piliyle kolayca taşınabilir ve kişisel anlamda tam bir güvenlik sağlamasıdır. Panik düğmesi aktif edildiğinde hafızasındaki kayıtlı numaralar ile iletişime geçe bilir. İster SMS ile isterseniz sesli olarak panik durumunu bildirecektir.

GSM MODÜLÜ TÜRK TELEKOM'A KAYITLIDIR. RESMİ İTHAL EDİLEN BİR ÜRÜN OLUP ADINIZA FATURA KESİLİR 1 YIL İTHALATÇI FİRMA GARANTİSİ DAHİLİNDEDİR.

TÜM GSM ŞEBEKELERİ İLE ÇALIŞIR.

GSM MODÜLÜ İÇERDİĞİ, KİMLİK BİLGİLERİ GİBİ GEREK DUYMAZ
 

MİNİ TAKİP CİHAZI PAKET İÇERİĞİ;


1 ADET GPS+GSM+GPRS TRACKER CİHAZ VE 1 ADET 220 VOLT ŞARJ CİHAZI

1 ADET USB YAZILIM KABLOSU, 1 ADET OTO ÇAKMAK ŞARJ CİHAZI, 1 ADET PİL VE  KULLANIM KILAVUZU CD SİNDEN OLUŞMAKTADIR.

KULLANIM KILAVUZU TÜRKÇE ve İNGİLİZCE OLARAK 2 DİLDE HAZIRLANMIŞTIR.


MİNİ TAKİP CİHAZI KULLANIM ALANLARI VE ÖZELLİKLERİ;

Gerçek zamanlı olarak çalışması , saniyeler içindeki hareket ve yer değişikliklerini takip edebilme özelliği ile kullanılabilmektedir.
Kullanım Amacı: Kişi, araç, değerli eşya yada nesne , otistik yada alzheimer hastalarının takibinde kullanılabilmektedir.

Bireysel ve kurumsal amaçlarla kullanılabilmektedir. Kullanımı kolay ve hiçbir kurulum gerektirmemektedir. Internet püzerinden yada WIRELESS destekli cep telefonlarından izleme yapılabilir. Benzerleriyle karşılaştırıldığında oldukça uygun fiyatlıdır, cihaz ve SMS dışında ek bir maliyet getirmeyecektir. Takip ettiğiniz, kişi, araç ve nesneyi istenildiği anda dinleyebilme imkânı sunmaktadır. Sistem önceden belirlenebilecek durumlarda çağrı, SMS veya GPRS aracılığıyla takip eden kişi yada kurumları bilgilendirebilmektedir. Metre ile telaffuz  edilebilecek kadar küçük yanılma payı ile yer belirleme özelliği yanında kapatılması veya engellenmesi durumunda acil alarm vererek uyarı yapabilmektedir. Güçlü pili ve tasarruflu kullanımı ile kesintisiz veri transferi sağlayabilen GT 30 gerçek zamanlı güvenlik sağlayacaktır.Çalışma süresi kullanılan sim kartın şebekesine göre değişmektedir.Ortalama 60 saattir kullanılmaktadır.

 

Uzsoft (c) 2010 Bilişim ve Yazılım Hizmetleri Adres: Mithatpaşa Cad. 1173-C ÖZGÜR Plaza Kat:1 Daire:104 Üçkuyular-İzmir Tel/Faks:+90.232.279.21.36 Gsm: +90.536.811.23.07  e.mail: uzsoft@uzsoftnet.com