Casus Yazılımlar

Dinleme Cihazlari
Gizli Kameralar
Hazır Casus Telefonlar
Kablosuz Kameralar
Kamera Sistemleri
Kayıt Sistemleri
Kisisel Savunma
Sinyal Kesici Jammer
Takip cihazları
Veri Kurtarma-Silme

İLETİŞİM (9.00-23.00)

GSM: 0.536.811.23.07

TEL: 0.232.279.21.36

Ana Sayfa Biz Kimiz İş Ortaklığı Şartname Gizlilik SSS İletişim SİPARİŞ
BÖCEK DİNLEME CİHAZI

DC-203

Kablosuz Oda Dinleme Seti.

Özel frekanslı (VHF) verici ve alıcıdan oluşan dinleme sistemidir. Verici dinlenecek yere bırakılır, yakın bir yerden alıcı ile dinleme yapılır.

560 TL

SİPARİŞ VER

BÖCEK DİNLEME CİHAZI

Kablosuz Oda Dinleme Seti.
O kadar hassas ses kaydı yapar ki bebeğinizin nefesini dahi duyabilirsiniz.
Özel frekanslı (VHF) verici ve alıcıdan oluşan dinleme sistemidir. Verici dinlenecek yere bırakılır, yakın bir yerden alıcı ile dinleme yapılır. Yakın mesafeden dinleme için, yeterli ve ekonomik çözümdür. T801 verici, insan kulağından daha fazla ses duyma kapasitesi vardır, fısıltı düzeyindeki sesleri bile rahatlıkla işitmenizi sağlar. Alıcı ile dinlenir. Yayın mesafesi 50-100 metre olup çevresel şartlara bağlı olarak değişebilir. Özel frekanslı yayın yaptığı için, her hangi bir alıcı ile bu yayını dinlemek imkansızdır. 9 Volt pil ile çalışır. Pil ömrü 3-4 gün olup DURACELL pil ile kullanılması tavsiye edilir. alıcı, dinleme vericisinin özel yayın bandında çalışır. 2 Adet ince kalem pil ile çalışmaktadır. Alıcısı cep radyosu görünümündedir. Kanal ayarı yapılarak istenen kanal alıcı ile dinlenir.
Dinlediğiniz sesleri kaydetmek isterseniz, ara kablo ile kayıt cihazına bağlayabilirsiniz.

 

BÖCEK DİNLEME CİHAZI KULLANIMI:

Vericiye 9 VOLT alkalin pili takınız, dinlenecek yere bırakınız. Bıraktığınız yerde anten kablosunun düz durmasına özen gösteriniz. Anten kablosunu düğüm atmayınız. Fakat bant ile yapıştırabilirsiniz.

Vericiden en az 5 metre uzaklaşarak, kulaklığı takıp alıcının sesini açınız. Önce reset (yeniden başlatma) daha sonra scan (tarama) tuşuna basınız.

Alıcı cihaz, 1-2 saniye içinde otomatik olarak kanalı bulur ve hemen ortamdaki sesi dinlemeye başlarsınız. Eğer çevrede parazitli bir yayın varsa cihaz bu yayınları da yakalayabilir. Böyle bir durumda scan (tarama) tuşuna basarak kendi kanalınızı bulabilirsiniz.

Vericinin bırakılacağı yer çok önemlidir. Çelik kasa, kalorifer radyatörü gibi yerlerin arkasına, veya kolon arkasına yerleştirilmez. Çünkü etraftaki metaller, beton içerisindeki demirler gibi, yayın mesafesini kısaltır. Ahşap dolapların üzerine yerleştirilebilir. Bıraktığınız yerde anten kablosunun düz durmasına özen gösteriniz. Kablo dikey veya yatay olabilir. Fakat katlanmış halde durursa mesafe kısalır.

Bir binanın 4. katına  yerleştirilerek binanın tüm katlarından ve binanın 40-50 metre açığından rahatlıkla dinleme yapılabilmektedir. Ancak binalarda beton içindeki demir yoğunluğu fazla ise bu mesafe azalmaktadır. Her binada aynı sonucu vermez. Yerleştirdiğiniz bina ile dinleme yapılan yer arasında başka bina varsa yayın zayıflar.

Vericinin pil süresi Duracell pil ile 3-4 gündür. Vericinin pili, alıcı ile dinleme yapılmasa dahi takılı olduğu sürece harcanır. Alıcının pili ise sadece dinleme yapıldığında harcanır.

Aynı alıcı ile birden fazla kanal dinlenebilir. Örneğin 3 farklı yere verici yerleştirdiniz. alıcıdan 1 nolu mekanı dinlerken, Scan tuşuna basıp 2 . kanalı veya daha sonra aynı tuşa tekrar basıp 3 . kanalı dinlersiniz.

Dinleme sırasında kulaklık kablosunu veya kayıt kablosunu fazla katlamamaya özen gösteriniz. Yayın zayıflar. Bu kablolar aynı zamanda alıcının antenidir.

Vericide de 9 volt alkalin pil, (mümkünse Duracell pil) kullanınız. Teslim süresi 8-15 gün.

 

Uzsoft (c) 2010 Bilişim ve Yazılım Hizmetleri Adres: Mithatpaşa Cad. 1173-C ÖZGÜR Plaza Kat:1 Daire:104 Üçkuyular-İzmir Tel/Faks:+90.232.279.21.36 Gsm: +90.536.811.23.07  e.mail: uzsoft@uzsoftnet.com