Casus Yazılımlar

Dinleme Cihazlari
Gizli Kameralar
Hazır Casus Telefonlar
Kablosuz Kameralar
Kamera Sistemleri
Kayıt Sistemleri
Kisisel Savunma
Sinyal Kesici Jammer
Takip cihazları
Veri Kurtarma-Silme

İLETİŞİM (9.00-23.00)

GSM: 0.536.811.23.07

TEL: 0.232.279.21.36

Ana Sayfa Biz Kimiz İş Ortaklığı Şartname Gizlilik SSS İletişim SİPARİŞ
BİBER GAZI SPREYİ
Kötü niyetli kişilere karşı 5 metre mesafeden etkilidir. Karşınıza çıkan kişi kaç kişi olursa olsun KORKMAYIN!!! tüm kişilere karşı etkilidir.

.

DİKKAT: Bu ürün orijinaldir. Piyasadaki 5-10 TL arasında satılan ucuz fiyatlı biber gazları karşıdaki kişiye kalıcı sorunlar oluşturabilmekte ve sizin yasal olarak ürünü kullanmanıza rağmen suçlu duruma düşürebilmektedir.

 KSSG-1

20 TL

SİPARİŞ VER

 

BİBER GAZI

Biber gazı saldırganın yüzüne gelecek şekilde sıkılır. Karşıdaki saldırganın gözlerinin geçici  görmemesini sağlar. Ortalama 45 ila 60 dakika süresince uygulanan kişiyi etkisiz hale getirir. Bu sürenin sonunda kalıcı bir zarar vermez.

Sadece tehlike anında kullanınız.
Biber gazı hayatınızı tehdit eden saldırganların haricinde kimseye karşı kullanılmamalıdır. Hayati tehlike söz konusu olmayan durumlarda kullanmanız suçtur.

1 metreden daha uzaktan kullanılır, her türlü tacizciye karşı kullanabileceğiniz bu ürün 8,5 cm yüksekliğinde ve 3,5 cm çapındadır. Çantanız ve cebinizde rahatlıkla taşıyabileceğiniz bu spreyi kendi güvenliğiniz için mutlaka yanınızda bulundurunuz.

Çantada ve cepte kolay taşınır
Ozon tabakasına zarar vermez
Orijinal Almanya Malıdır
Anında etkilidir.
Kullanımı kolaydır.


BİBER GAZI NEDİR? Biber gazı %10 oranında Oleo Capsicum biberinden üretilmektedir. Bu madde evde  kullandığımız kırmızı biberdir. Biber gazı tüp içerisinde senelerce etkisini kaybetmez. Herhangi bir son kullanma tarihi yoktur. Biber gazını rüzgara doğru kullanmayınız. Kapalı yerlerde kullanmanız durumunda ise gaz kısa sürede oda içerisinde yayılarak oda içerisinde herkesi etkileyecektir.

BİBER GAZININ YASADAKİ AÇIKLAMASI: Öldürücü olmayan kimyasal silahlar sınıfına girer. Kullanımı, 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanunun Uygulamasına İlişkin Yönetmelikte, yasal olarak kabul edilmektedir. İlgili Yönetmeliğin Ateşli Silahlar başlıklı, 4.bölümünün Silah Bulundurma ve Taşıma İzni Verilmesi başlığını taşıyan 24. maddesinde şu ifade yer almaktadır: “Koruma ve güvenliğin sağlanabilmesi için fiziki önlemlere ve güvenlik cihazlarına öncelik verilir. Komisyon, orantılılık ilkesine uygun olarak canlılar üzerinde kalıcı etkisi olmayan kimyasalların kullanılmasına izin verebilir.”

 

 

Uzsoft (c) 2010 Bilişim ve Yazılım Hizmetleri Adres: Mithatpaşa Cad. 1173-C ÖZGÜR Plaza Kat:1 Daire:104 Üçkuyular-İzmir Tel/Faks:+90.232.279.21.36 Gsm: +90.536.811.23.07  e.mail: uzsoft@uzsoftnet.com