Casus Yazılımlar

Dinleme Cihazlari
Gizli Kameralar
Hazır Casus Telefonlar
Kablosuz Kameralar
Kamera Sistemleri
Kayıt Sistemleri
Kisisel Savunma
Sinyal Kesici Jammer
Takip cihazları
Veri Kurtarma-Silme

İLETİŞİM (9.00-23.00)

GSM: 0.536.811.23.07

TEL: 0.232.279.21.36

Ana Sayfa Biz Kimiz İş Ortaklığı Şartname Gizlilik SSS İletişim SİPARİŞ

ANTİKA DUVAR SAATİ GÖRÜNÜMÜNDE GİZLİ KAMERA

Harekete duyarlı ve sürekli kayıt yapabilir
Resim çekebilir
Uzaktan kumandası ile kumanda edebilir

ve

İstediğiniz yere taşıyabilirsiniz...

1890 TL

GK-237

SİPARİŞ VER

 

ANTİKA DUVAR SAATİ GÖRÜNÜMÜNDE GİZLİ KAMERA

Mükemmel kalitede görüntü alabileceğiniz CCD kamera bu duvar saatinin içine yerleştirilmiş ve fark edilmeyecek şekilde hazırlanmıştır. Arka bölümünde kamera kayıtlarının tutulacağı hafıza bulunmaktadır. Bu casus duvar saati gizli kamera ve kayıt cihazı , gizli sistemler içinde kullanımı en kolay ve güvenilir olan üründür. Kablosuz görüntü aktarımına, başka bir vericiye yada sonradan bağlanan bir depolama cihazına ihtiyaç duymamaktadır. Görüntüyü güvenli bir şekilde direkt olarak kendi hafızasına kaydeder. Bu nedenle casus avcısı cihazlar tarafından fark edilmesi mümkün değil ve istediğiniz yerde başka hiçbir ek cihaza ihtiyaç duymadan  gizli kamera görüntüsü kaydedebilirsiniz. Uzaktan kumandası sayesinde tüm fonksiyonlarını kontrol edebilirsiniz.

GÖRÜNTÜLER NASIL KAYDEDİLİR?

Ayarlanabilir hareket algılama sistemi ile sadece gerekli olduğu anlarda kayıt yapmaya başlayacaktır. Böylece hafızasında sadece hareket olan görüntüleri kaydeder ve bellekten tasarruf sağlar, daha uzun bir zaman dilimi içinde kayıt sağlar. İsterseniz hareket algılama özelliğini kapatabilir, sürekli kayıt yapmasını da sağlayabilirsiniz.
Kaydettiği video görüntülerine tarih ve saat damgası vererek hangi görüntünün ne zaman çekildiğini görmenizi sağlayacaktır.


GÖRÜNTÜLER NASIL SEYREDİLİR?
Mpeg4 formatında 30fps (real time) görüntüler direkt olarak SD karta kaydedilir ve istediğiniz zaman kaydedilen görüntüleri cihazla birlikte gelen kart okuyucu sayesinde bilgisayarınız da seyredebilir ve görüntüleri bilgisayarınıza kopyalayabilirsiniz. Hiçbir ek programa ihtiyaç duymaz. Windows Media Player veya herhangi bir görüntü oynatıcı programlarla seyredebilirsiniz.
Aynı zamanda bu cihazı direkt televizyona bağlayarak kaydedilen kayıtları televizyonunuzda isterseniz birebir normal hızında isterseniz hızlı oynatma özelliği ile 4-8 kat hızlı olarak daha kısa sürede izleyebilirsiniz. Aynı zamanda görüntüleri televizyonunuzdan canlı olarak izleyebilirsiniz.

SİSTEM ÖZELLİKLERİ NELERDİR?


Video : PAL / NTSC
Çözünürlük: 640 x 480
Saat ve Tarih Damgası Özelliği
Video  MPEG-4
Saniyedeki Görüntü Hızı: VIDEO 30fps (Real Time); JPG 1 Frame @ 3 Saniye
Video Kayıt Modları: Manuel / Hareket Algılamalı
Video Kayıt Süresi: 30 saate kadar kesintisiz video kaydı (Ayrıca hareket algılama modunda ortam hareketliliğine bağlı olarak haftalarca, aylarca kayıt yapmak mümkündür)
SD Kartta internetten güncellenebilir yazılım.

PAKET İÇERİĞİNDE NELER VAR?

Gizli Video Kayıt Cihazı
Uzaktan Kumanda
USB SD Kart Okuyucu
Kart Okuyucu için USB Uzatma Kablosu
512 MB SD Kart
Video Kablosu
Kullanım Kılavuzu

Bu ürün özellikleri istediğiniz ürüne garantili olarak uygulanır.

Teslim süresi 3-4 gündür.

Uzsoft (c) 2010 Bilişim ve Yazılım Hizmetleri Adres: Mithatpaşa Cad. 1173-C ÖZGÜR Plaza Kat:1 Daire:104 Üçkuyular-İzmir Tel/Faks:+90.232.279.21.36 Gsm: +90.536.811.23.07  e.mail: uzsoft@uzsoftnet.com